Kemperu riepas: papildus tirdzniecība ar palielinātu peļņu

Wohnmobil Reifen

Ļaujot vaļu spontanitātei, baudot brīvību, ko piedāvā „ritošā viesnīca“: ceļojumu auto jeb kemperi ir kļuvuši populārāki to ceļošanas entuziastu vidū, kuri novērtē izvairīšanos no viesnīcu prasībām un saistībām, kas rodas, iepriekš izplānojot atvaļinājuma maršrutu.

Jums kā riepu tirgotājam šī attīstība rada iespēju, galvenokārt, palielināt tirgošanās apjomus un, līdz ar to, peļņu.

Lielākas peļņas iespējas, tirgojot kemperu riepas

Kas ir svarīgākais? Lai izbaudītu brīvību uz četriem riteņiem, vairums kemperu īpašnieki ir atkarīgi no Jums kā riepu vai auto speciālistiem. Papildus auto tehniskajai apkopei Jūsu klientiem nepieciešamas uzticamas un, galvenais, izturīgas riepas. Viņi bieži ir gatavi investēt diezgan daudz naudu – kā nekā, nākamais brauciens ir no šīm lietām ir atkarīgs!

Pilns preču klāsts un labāko tirgoņu cenas – pat bez pašiem savas noliktavas

Jums tas nozīmē: Pat, ja Jūs neesat kemperu speciālisti, izmantojiet izdevību papildus tirgošanai, ar pareizām konsultācijām un piemērotu riepu pārdošanu Jūsu klientiem. Jūs varat palielināt peļņu. Jums pat nav jāveido un jāuzglabā savi krājumi. 

Izmantojiet savas priekšrocības, iepērkoties riepas123.lv!


  • Kļūstiet par plaša klāsta piegādātāju – pieejami visi parastākie izmēri
  • Visi labi zināmie ražotāji kā Continental, Michelin, Pirelli un Maxxis
  • Labi iepirkšanās nosacījumi jau no pirmās riepas
  • Taupiet resursus: No ārējām noliktavām caur Delticom centrālās noliktavas
  • Pilna elastība: nav piegādes izmakšu, nav minimālais preču skaits pasūtījumam, nav papildus piemaksas un slēptas izmaksas
  • Brīva piegāde
  • Kompetents saziņas personāls un B2B apkalpošanas komanda

Vienalga, vai Jūs esat riepu tirgotājs, kemperu darbnīca, kemperu pārdevējs vai iznomātājs – ietaupiet resursus, paliekiet elastīgi un ņemiet savu biznesu sev līdzi! Ļoti vienkārši, bez maksas un saistībām.

Pārbaudiet mūs: reģistrējieties kā tirgotājs!


____________________________________________

Vairāk informācija par kemperu riepām:

CP riepas:

Kemperu riepām ir jāatbilst zināmām prasībām. Tā saucamās "CP riepas" ir īpaši izveidotas un atzītas par piemērotām kemperiem.

Apzīmējums "CP" nozīmē "Camping". Šīs ir C riepas ("Commercial" vai "Cargo"), kas ir pielāgotas īpašiem nosacījumiem kā, piemēram, ilgam kalpošanas mūžam. Dažādu CP riepu ražotāju vidū ir arī Michelin un Continental.

CP riepas ir izstrādātas speciāli ceļošanas automobīļiem, tādiem kā kemperi, un tām ir pastiprināta riepas struktūra. CP riepām, kas atbilst C veida riepām, ir palielināta kravnesība. Ievērojami palielinot gaisa spiedienu riepās, šīs riepas panes lielāku slodzi un ir arī pasargātākas no ārējiem bojājumiem. Stiprinājumi ir vairākos slāņos, kā, piemēram, riepā ar parametriem 205/55 R16 99 CP V. Tas nozīmē, ka riepa turpina būt izturīga arī pēc ilgstošākas lietošanas.

Kemperu riepu padomi un pārdošana: izmantojiet iespējas

Vai kemperu īpašnieki ierodas pie Jums, lai gatavotos atvaļinājuma laikam? Ļoti labi! Apskatiet riepas tuvāk un pārbaudiet, vai nav bojājumu, pazemināts gaisa spiediens vai nolietojuma pazīmes. Nekaitē paskatīties DOT, ražošanas datumu. It īpaši transportlīdzekļiem, kas pakļauti ilgai un intensīvai lietošanai. Riepas nereti ir nepietiekami novērtētas un bezmaz aizmirstas.

Arī šeit Jūs esat pieprasīti kā riepu eksperti un varat iegūt no labiem padomiem un apkalpošanas. Riepas123.lv labprāt Jūs atbalstīs ar piemērotu riepu izvēlēšanos un labākajiem pirkšanas nosacījumiem, bez papildus piemaksām.


Vai esat fiziska persona?

Ja jūs vēlaties iegādāties riepas savam transportlīdzeklim tiešsaistē, tad, lūdzu, klikšķiniet šeit.