Vai Jums ir grūtības reģistrējoties riepas123.lv?

Zemāk Jūs atradīsiet visbiežāk sastopamās problēmas (un to atrisinājumus). Ja Jums ir vēl jautājumi, rakstiet e-pastu uz riepas123@delti.com. Mēs atbildēsim pēc iespējas ātrāk!  1. ESMU JAUNS LIETOTĀJS

Lai iegūtu piekļuvi vairumtirgotāju lapai, Jums vispirms ir jāreģistrējas. Spiediet "Sākumlapa" un tad “Piesakieties tagad!”. Lūdzu aizpildiet un apstipriniet reģistrācijas anketu, un Jūs saņemsiet pircēja ID un paroli no riepas123.lv.

  1. NEATCEROS SAVU PAROLI

Lai pierakstītos riepas123.lv, lūdzu ievadiet savu paroli (tieši tādu pašu, kādu saņēmāt pa e-pastu). Parole ir veidota tikai no burtu un/vai ciparu kombinācijas, bez jebkādām atstarpēm, vai īpašiem simboliem. Ja neatceraties savu riepas123.lv paroli, lūdzu nosūtiet mums faksu ar Jūsu uzņēmuma veidlapu, kurā būtu redzams uzņēmuma nosaukums un adrese, un mēs nosūtīsim Jums Jūsu jauno paroli pa faksu.

  1. NEATCEOS SAVU riepas123.lv ID

Lai pierakstītos riepas123.lv, lūdzu ievadiet savu ID (tieši tādu pašu, kādu saņēmāt pa e-pastu). ID ir veidots tikai no burtu un/vai ciparu kombinācijas, bez jebkādām atstarpēm, vai īpašiem simboliem. Ja neatceraties savu riepas123.lv ID, lūdzu nosūtiet mums faksu ar Jūsu uzņēmuma veidlapu, kurā būtu redzams uzņēmuma nosaukums un adrese, un mēs nosūtīsim Jums Jūsu jauno ID pa faksu.

Piesakieties tagad!
AROproblemebr>
© 2001-2023 Delticom AG - riepas123.lv - swebd10